Kerámiák Tételek száma: 39
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2059454
11165
361
Art-ceramics
Virágmintás mázas kerámia váza, hajszálrepedéssel, m: 20,5 cm 1808768
11166
361
Art-ceramics
Mázas kerámia párologtató, jelzés nélkül, m: 10,5 cm 1650537
11167
361
Art-ceramics
Mázas iparművész gyertyatartó és hamuzó, jelzés nélkül, hamuzón apró lepattanással, m: 14,5 cm, d:14 cm 1955404
11168
361
Art-ceramics
Kék-fehér kerámia mécseses párologtató, hibátlan, m: 13,5 cm 1974480
11169
361
Art-ceramics
Dekoratív vietnami kaspó, mázas kerámia, jelzett, apró kopásokkal, d: 21 cm 2083364
11170
361
Art-ceramics
Maci, mázas kerámia figura, kis kopásnyomokkal, m: 11 cm 2080029
11171
361
Art-ceramics
Olasz kék kerámia váza virágmintával, matricás, hibákkal, m: 37 cm 2079986
11172
361
Art-ceramics
Zsolnay pirogránit kaspó, jelzett, kis lepattanással, d: 16 cm, m: 13,5 cm 2067216
11173
361
Art-ceramics
Bajor nadrágos, fém fedeles, kerámia sörös korsó, kis kopásnyomokkal, m: 15 cm 2054685
11174
361
Art-ceramics
Steig jelzéssel: Kézzel festett kerámia tál kis kopásokkal d:28 cm 2055816
11175
361
5500
Art-ceramics
Herend village pottery kerámia kancsó. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 21 cm 2085544
11176
361
Art-ceramics
Jelzett kínai váza, mázas kerámia, apró hibákkal, m: 23 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft