Kerámiák Tételek száma: 39
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2084517
11153
361
6500
Art-ceramics
Gorka Lívia (Iparművészeti VállalHalas kancsó. Festett mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m: 21,5 cm 2085340
11154
361
Art-ceramics
Afrikai törzsi kerámia figura. 15 cm 2085681
11155
361
Art-ceramics
Kerámia lekváros bödön, kis kopásnyomokkal, m: 14 cm, d: 11 cm 2085646
11156
361
Art-ceramics
Epres kerámia kanna, kézzel festett, jelzés nélkül, m: 20 cm 2064037
11157
361
Art-ceramics
BMF fém fedeles sörös korsó, kupa. Jelzett, hibátlan. 17 cm 2064046
11158
361
Art-ceramics
Jelzett mázas kerámia váza. Hibátlan. 21 cm. 2057018
11159
361
Art-ceramics
Városlődi kerámia dobozka, jelzett, hajszálrepedéssel, lepattanással, m: 5,5 cm, d: 6,5 cm 2059473
11160
361
Art-ceramics
Népi mintás mázas kerámia váza, kis lepattanásokkal, m: 11,5 cm 2059537
11161
361
Art-ceramics
Zöld mázas kerámia Miska kancsó 6 db pohárral, kis mázhibákkal, eredeti dobozában 2056262
11162
361
Art-ceramics
Retró kerámia váza, geometrikus motívummal, jelzés nélkül, lepattanással, m: 31 cm 1989205
11163
361
Art-ceramics
Retro kerámia váza Jelzés nélkülo, hibátlan. 16 cm 2059464
11164
361
Art-ceramics
Mázas kerámia teáskanna, fedővel, kis lepattanással, kopásnyomokkal, m: 12 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft