Sportdíjak és sport emlékérmek Tételek száma: 33
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2085405
31165
361
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
1926. "Tisztántúli Automobil Club Túraversenye 1926. okt. 10." egyoldalas, öntött Br emlékplakett, eredeti sérült tokban. Szign.: KS (115mm) T:1- 2085821
31166
361
Numizmatika
1929. "Magyar Evezős Szövetség" jelzett Ag sport díjérem, hátoldalon gravírozva "I. DÍJ NYÓLCAS TÁVEZEŐSVERSENY KORMÁNYOSSAL 1929. IX. 28", valamint "Morzsányi József" éremverő gyártói jelzésével (31,56g/0.800/41mm) T:2 2085426
31167
361
Numizmatika
1930. "1880-1930. Polgári (Pozsonyi) Torna Egyesület" egyoldalas Br emlékplakett, eredeti tokban (70x46mm) T:1- 2085728
31168
361
Numizmatika
1935. "Magyar Vitorlás Yacht Szövetség" zománcbetétes Br díjplakett, három lyukkal a rögzítéshez, "B.-FÜRED 1935. VIII. 17. III. DÍJ" gravírozással (70x50mm) T:1 2085998
31169
361
Numizmatika
1935. "Magyar Testgyakorlók Köre 1888" jelzett Ag hamutál, a sportegyesület díjérmének előlapjával, "LEGJOBB IFJÚSÁGI MTK ATLÉTÁNAK 1935" gravírozással "FM" gyártói jelzéssel, eredeti tokban (22,48g/0.800/72x99mm) T:1- patina 2085397
31170
361
Numizmatika
1938. "KAC 1909" a Kolozsvári Atlétikai Club zománcbetétes Br emlékérme, "1938. IX. 11." gravírozással, "BERÁN N BPEST" gyártói jelzéssel, eredeti tokban (50mm) T:1 2085589
31171
361
3400
Numizmatika
1939. "MOATSZ (Magyar Országos Asztali Tenisz Szövetség) - Nemzeti Sportmunka elismeréséül 1939.VII.1." asztalitenisz sport Br plakett, eredeti "SCHUBAUER JÁNOS BUDAPEST VI. DUNA-UCCA 6." jelzésű gyártói tokban (52x50mm) T:1 2085461
31172
361
Numizmatika
1939. "Dorogi Atlétikai Club 1914-1939 - DAC" egyoldalas öntött Br plakett (86x110mm) T:1- 2085737
31173
361
Numizmatika
1940. "MOVE (Magyar Országos Véderő Egylet) - Veszprémi Társadalmi és Sport Egyesület 1920-1940" Br sport emlékplakett (61x42mm) T:2 patina 2085644
31174
361
Numizmatika
1942. "Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége" ezüstözött Br emlékérem, hátlapon dátum gravírozva "1949. V. 1." (45mm) T:1- 2085762
31175
361
Numizmatika
1942. "VIII. Balatoni Sporthét" egyoldalas Br emlékplakett, hátoldalon gravírozva "1942. SZEPT. 5-6." (55x37mm) T:1-,2 2085800
31176
361
Numizmatika
1942. "Hungária Yacht Club" egyoldalas Br sport emlékérem, hátoldalon gravírozva "CSAPATVERSENY 1942" valamint gyártói jelzés "BERÁN N BPEST" (45mm) T:1- kis patina Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft