Sportdíjak és sport emlékérmek

Tételek száma: 33

1926. Tisztántúli Automobil Club Túraversenye 1926. okt. 10. egyoldalas, öntött Br emlékplakett, eredeti sérült tokban. Szign.: KS (115mm) T:1-
31165.

1926. "Tisztántúli Automobil Club Túraversenye 1926. okt. 10." egyoldalas, öntött Br emlékplakett, eredeti sérült tokban. Szign.: KS (115mm) T:1-

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
1929. Magyar Evezős Szövetség jelzett Ag sport díjérem, hátoldalon gravírozva I. DÍJ NYÓLCAS TÁVEZEŐSVERSENY KORMÁNYOSSAL 1929. IX. 28, valamint Morzsányi József éremverő gyártói jelzésével (31,56g/0.800/41mm) T:2
31166.

1929. "Magyar Evezős Szövetség" jelzett Ag sport díjérem, hátoldalon gravírozva "I. DÍJ NYÓLCAS TÁVEZEŐSVERSENY KORMÁNYOSSAL 1929. IX. 28", valamint "Morzsányi József" éremverő gyártói jelzésével (31,56g/0.800/41mm) T:2

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1930. 1880-1930. Polgári (Pozsonyi) Torna Egyesület egyoldalas Br emlékplakett, eredeti tokban (70x46mm) T:1-
31167.

1930. "1880-1930. Polgári (Pozsonyi) Torna Egyesület" egyoldalas Br emlékplakett, eredeti tokban (70x46mm) T:1-

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
1935. Magyar Vitorlás Yacht Szövetség zománcbetétes Br díjplakett, három lyukkal a rögzítéshez, B.-FÜRED 1935. VIII. 17. III. DÍJ gravírozással (70x50mm) T:1
31168.

1935. "Magyar Vitorlás Yacht Szövetség" zománcbetétes Br díjplakett, három lyukkal a rögzítéshez, "B.-FÜRED 1935. VIII. 17. III. DÍJ" gravírozással (70x50mm) T:1

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
1935. Magyar Testgyakorlók Köre 1888 jelzett Ag hamutál, a sportegyesület díjérmének előlapjával, LEGJOBB IFJÚSÁGI MTK ATLÉTÁNAK 1935 gravírozással FM gyártói jelzéssel, eredeti tokban (22,48g/0.800/72x99mm) T:1- patina
31169.

1935. "Magyar Testgyakorlók Köre 1888" jelzett Ag hamutál, a sportegyesület díjérmének előlapjával, "LEGJOBB IFJÚSÁGI MTK ATLÉTÁNAK 1935" gravírozással "FM" gyártói jelzéssel, eredeti tokban (22,48g/0.800/72x99mm) T:1- patina

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
1938. KAC 1909 a Kolozsvári Atlétikai Club zománcbetétes Br emlékérme, 1938. IX. 11. gravírozással, BERÁN N BPEST gyártói jelzéssel, eredeti tokban (50mm) T:1
31170.

1938. "KAC 1909" a Kolozsvári Atlétikai Club zománcbetétes Br emlékérme, "1938. IX. 11." gravírozással, "BERÁN N BPEST" gyártói jelzéssel, eredeti tokban (50mm) T:1

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1939. MOATSZ (Magyar Országos Asztali Tenisz Szövetség) - Nemzeti Sportmunka elismeréséül 1939.VII.1. asztalitenisz sport Br plakett, eredeti SCHUBAUER JÁNOS BUDAPEST VI. DUNA-UCCA 6. jelzésű gyártói tokban (52x50mm) T:1
31171.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
10,00
1939. Dorogi Atlétikai Club 1914-1939 - DAC egyoldalas öntött Br plakett (86x110mm) T:1-
31172.

1939. "Dorogi Atlétikai Club 1914-1939 - DAC" egyoldalas öntött Br plakett (86x110mm) T:1-

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
1940. MOVE (Magyar Országos Véderő Egylet) - Veszprémi Társadalmi és Sport Egyesület 1920-1940 Br sport emlékplakett (61x42mm) T:2 patina
31173.

1940. "MOVE (Magyar Országos Véderő Egylet) - Veszprémi Társadalmi és Sport Egyesület 1920-1940" Br sport emlékplakett (61x42mm) T:2 patina

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
1942. Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége ezüstözött Br emlékérem, hátlapon dátum gravírozva 1949. V. 1. (45mm) T:1-
31174.

1942. "Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége" ezüstözött Br emlékérem, hátlapon dátum gravírozva "1949. V. 1." (45mm) T:1-

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
1942. VIII. Balatoni Sporthét egyoldalas Br emlékplakett, hátoldalon gravírozva 1942. SZEPT. 5-6. (55x37mm) T:1-,2
31175.

1942. "VIII. Balatoni Sporthét" egyoldalas Br emlékplakett, hátoldalon gravírozva "1942. SZEPT. 5-6." (55x37mm) T:1-,2

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
1942. Hungária Yacht Club egyoldalas Br sport emlékérem, hátoldalon gravírozva CSAPATVERSENY 1942 valamint gyártói jelzés BERÁN N BPEST (45mm) T:1- kis patina
31176.

1942. "Hungária Yacht Club" egyoldalas Br sport emlékérem, hátoldalon gravírozva "CSAPATVERSENY 1942" valamint gyártói jelzés "BERÁN N BPEST" (45mm) T:1- kis patina

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft