https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Militária

Tételek száma: 48

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
3db klf sapkajelvény, közte Egység bajnokság T:1-
31790.

3db klf sapkajelvény, közte "Egység bajnokság" T:1-

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
3db-os vegyes szocialista kitüntetés tétel, mind mellszalagon, közte A Munka Érdemrend bronz fokozata, Szolgálati Érdemérem T:2
31791.

3db-os vegyes szocialista kitüntetés tétel, mind mellszalagon, közte "A Munka Érdemrend" bronz fokozata, "Szolgálati Érdemérem" T:2

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
2
8db-os kitüntetés és jelvény, közte A haza fegyveres szolgálatában 15 év, nyugdíjas igazolvánnyal T:1-,2
31792.

8db-os kitüntetés és jelvény, közte "A haza fegyveres szolgálatában 15 év", nyugdíjas igazolvánnyal T:1-,2

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
1
Ausztria 1932. Háborús Emlékérem 1914-1918 aranyozott Br kitüntetés, hátlapon GRIENAUER gyártói jelzéssel, mellszalaggal, eredeti dísztokban! T:1-  Austria 1932. Great War Commemorative Medal 1914-1918 gilt Br medallion, with GRIENAUER, makers mark on reverse, with ribbon and in original case! C:AU
31793.

Ausztria 1932. "Háborús Emlékérem 1914-1918" aranyozott Br kitüntetés, hátlapon "GRIENAUER" gyártói jelzéssel, mellszalaggal, eredeti dísztokban! T:1- Austria 1932. "Great War Commemorative Medal 1914-1918" gilt Br medallion, with "GRIENAUER", maker's mark on reverse, with ribbon and in original case! C:AU

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
32
Belgium ~1900. Korona Rend Nagykeresztjének csillaga zománcozott, aranyozott, jelzetlen Ag csillag, függőleges tűvel (85mm) T:2,2- több zománchiba, ragasztásnyom a medalionon /  Belgium ~1900. Order of the Crown, Star of the Grand Cross enamelled, gold plated, unmarked Ag star with vertical pin (85mm) C:XF,VF several enamel errors, glue mark on the medalion
31794.

Belgium ~1900. "Korona Rend Nagykeresztjének csillaga" zománcozott, aranyozott, jelzetlen Ag csillag, függőleges tűvel (85mm) T:2,2- több zománchiba, ragasztásnyom a medalionon / Belgium ~1900. "Order of the Crown, Star of the Grand Cross" enamelled, gold plated, unmarked Ag star with vertical pin (85mm) C:XF,VF several enamel errors, glue mark on the medalion

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
100 000 Ft
270,27
EUR
,
294,12
USD
Ajánlatok száma:
0
Finnország ~1936. Fehér Rózsa Lovagrend I. osztályának csillaga zománcozott, jelzett Ag csillag, függőleges tűvel, a csillag hátoldalán A. TILLANDER gyártói jelzés, mellette ezüstjelzések (76x78mm) T:2 /  Finland ~1936. Order of the Whites Rose 1st Class Commander Star enamelled and hallmarked Ag star with vertical pin, A. TILLANDER makers mark on back with hallmarks (76x78mm) C:XF
31795.

Finnország ~1936. "Fehér Rózsa Lovagrend I. osztályának csillaga" zománcozott, jelzett Ag csillag, függőleges tűvel, a csillag hátoldalán "A. TILLANDER" gyártói jelzés, mellette ezüstjelzések (76x78mm) T:2 / Finland ~1936. "Order of the Whites Rose 1st Class Commander Star" enamelled and hallmarked Ag star with vertical pin, "A. TILLANDER" makers mark on back with hallmarks (76x78mm) C:XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
130 000 Ft
351,35
EUR
,
382,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Finnország 1942. Finn Oroszlán Rend Középkereszt aranyozott és zománcozott, jelzett Ag kitüntetés nyakszalagon. A.T. (A. Tillander) gyártói jelzés és 813H ezüstjelzés a fülön (49mm) T:2 / Finland 1942. Order of the Lion Commanders Cross gold plated and enamelled, hallmarked Ag decoration with neck ribbon. With A.T. (A. Tillander) mark and 813H hallmark on ear (49mm) C:XF
31796.

Finnország 1942. "Finn Oroszlán Rend Középkereszt" aranyozott és zománcozott, jelzett Ag kitüntetés nyakszalagon. "A.T." (A. Tillander) gyártói jelzés és "813H" ezüstjelzés a fülön (49mm) T:2 / Finland 1942. "Order of the Lion Commander's Cross" gold plated and enamelled, hallmarked Ag decoration with neck ribbon. With "A.T." (A. Tillander) mark and "813H" hallmark on ear (49mm) C:XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,24
EUR
,
264,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Jugoszlávia 1951-1961. Néphadsereg rendjének II. osztályú Ezüst Csillaga részben zománcozott és aranyozott Ag kitüntetés, hátlapon fémjel T:1- Yugoslavia 1951-1961. Order of the Peoples Army with Silver Star / II. class partially enamelled and gilt Ag decoration, with silver hallmark on reverse C:AU
31797.

Jugoszlávia 1951-1961. "Néphadsereg rendjének II. osztályú Ezüst Csillaga" részben zománcozott és aranyozott Ag kitüntetés, hátlapon fémjel T:1- Yugoslavia 1951-1961. "Order of the Peoples Army with Silver Star / II. class" partially enamelled and gilt Ag decoration, with silver hallmark on reverse C:AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
EUR
,
88,24
USD
Ajánlatok száma:
0
Lengyelország 1945. Lengyel Bajtársi érem ezüstözött Br kitüntetés szalagon T:2 Poland 1945. Polish Brotherhood of Arms silver plated medal with ribbon C:XF
31798.

Lengyelország 1945. "Lengyel Bajtársi érem" ezüstözött Br kitüntetés szalagon T:2 Poland 1945. "Polish Brotherhood of Arms" silver plated medal with ribbon C:XF

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
1
Olaszország 1942. Római Sas Rend Középkereszt zománcozott és jelzetlen gyűjtői replika, nyakszalaggal (50mm) T:2 kis zománchiba Italy 1942. Order of the Roman Eagle Commanders Cross enamelled and unmarked collectors replica with neck ribbon (50mm) C:XF small enamell error
31799.

Olaszország 1942. "Római Sas Rend Középkereszt" zománcozott és jelzetlen gyűjtői replika, nyakszalaggal (50mm) T:2 kis zománchiba Italy 1942. "Order of the Roman Eagle Commander's Cross" enamelled and unmarked collector's replica with neck ribbon (50mm) C:XF small enamell error

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
130 000 Ft
351,35
EUR
,
382,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Szovjetunió ~1960-1970. Szovjet Gárda jelvény aranyozott, zománcozott fém jelvény csavaros hátlappal (48x36mm) T:1-,2  Soviet Union ~1960-1970. Badge of the Soviet Guards gilt, enamelled metal badge with screw back (48x36mm) C:AU,XF
31800.

Szovjetunió ~1960-1970. "Szovjet Gárda jelvény" aranyozott, zománcozott fém jelvény csavaros hátlappal (48x36mm) T:1-,2 Soviet Union ~1960-1970. "Badge of the Soviet Guards" gilt, enamelled metal badge with screw back (48x36mm) C:AU,XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Szovjetunió ~1985. Honvédő Háború Érdemrend II. osztálya ezüstözött, zománcozott kitüntetés, hátlapján sorszámmal T:1-,2 Soviet Union ~1985. Order of the Patriotic War 2nd class silver plated, enamelled decoration, serial on its back C:AU,XF
31801.

Szovjetunió ~1985. "Honvédő Háború Érdemrend II. osztálya" ezüstözött, zománcozott kitüntetés, hátlapján sorszámmal T:1-,2 Soviet Union ~1985. "Order of the Patriotic War 2nd class" silver plated, enamelled decoration, serial on its back C:AU,XF

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
4

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz