cca 1850 ezüst (Ag.) augsburgi olaj-ecet tartó, eredeti köszörült üveg palackokkal, aprólékos ötvös munka, jelzett, mesterjeggyel, jó állapotban, nettó: 1440 g, m:30 cm, 28×22 cm
1986-os Iparművészeti Múzeumos védettségi papírral, (védettség időlözben törölve) / Handmade silver oil and vinegar jug, with original glasses, hallmarked, in good condition, 1440 g net
Ezüst (Ag.) asztali lámpa, több részből összerakott, jelzett, levágott dróttal, fa talapzaton, javított, sérült gyertya üveggel, m: 55 cm, bruttó:1490 g