Zenetörténet, kották

Tételek száma: 26

cca 1910 Magyar és osztrák nóták kottaiból összeállított kotta füzet félvászon kötésben.
13168.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Edward Grieg: Werke für Kalvier zu 2 Händen. Band III. Leipzig, én., C. F. Peters. Aranyozott félvászon-kötésben, német nyelven, 188 p.
13169.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Fr. Chopin Sämmtliche Pianoforte-Werke. Band II. (Balladák,etűdök, prelűdök...stb.) Leipzig, én., C. F. Peters. Német nyelven. Aranyozott egészvászon-kötésben, sérült gerinccel, hiányzó, hiányos szennylapokkal, egy-két szakadt lappal, 2+279-572 p.
13170.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Georges Bizet: Carmen Oper 4 Akten. Wien,én.,Universal-Edition,1 t.+177 p. Német nyelven.+Pietro Mascagni: Cavalleria Rusticana. Mailand (Milano), én. Bote& Bock, 2+106 p. Átkötött kissé kopott félvászon-kötésben, kissé foltos lapélekkel.
13171.

Georges Bizet: Carmen Oper 4 Akten. Wien,én.,"Universal-Edition",1 t.+177 p. Német nyelven.+Pietro Mascagni: Cavalleria Rusticana. Mailand (Milano), én. Bote& Bock, 2+106 p. Átkötött kissé kopott félvászon-kötésben, kissé foltos lapélekkel.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Robert Schumann Werke für Klavier zu 2 Händen. Band V. (Szonáták, versenyművek..stb.) Leipzig, én., C. F. Peters. Egészvászon-kötésben, német nyelven, 2+843-1071 p.
13172.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Fr. Chopins Sämmtliche Pianoforte-Werke. Walzer. (14 keringő.) Leipzig,én., C. F. Peters. Német nyelven. Félvászon-kötésben, 76 p.
13173.

Fr. Chopin's Sämmtliche Pianoforte-Werke. Walzer. (14 keringő.) Leipzig,én., C. F. Peters. Német nyelven. Félvászon-kötésben, 76 p.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Robert Schumanns Sämtliche Klavierwerke. I. köt. Werke für Pianoforte Solo. (..gyermek jelenetek, levelek...stb.) Wien-Leipzig, én., Universal-Edition. Német nyelven. Kissé kopott egészvászon-kötésben, 200 p.
13174.

Robert Schumanns Sämtliche Klavierwerke. I. köt. Werke für Pianoforte Solo. (..gyermek jelenetek, levelek...stb.) Wien-Leipzig, én., "Universal-Edition". Német nyelven. Kissé kopott egészvászon-kötésben, 200 p.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Kolligátum több kottából, félvászon-kötésben. Közte:  Dohnányi Ernő: Walzer aus dem Ballet Naila von Leo Delibes für Pianoforte.; Dohnányi Ernő: Winterreigen Zehn Bagatellen für Pianforte.; Liszt Ferenc Ausgewhälte Klavierwerke.; Edouard Schütt: Carnaval Mignon.; Alfred Grünfeld: Concertparaphrase über Ch. Gounods Frühlingslied....stb.
13175.

Kolligátum több kottából, félvászon-kötésben. Közte: Dohnányi Ernő: Walzer aus dem Ballet "Naila" von Leo Delibes für Pianoforte.; Dohnányi Ernő: Winterreigen Zehn Bagatellen für Pianforte.; Liszt Ferenc Ausgewhälte Klavierwerke.; Edouard Schütt: Carnaval Mignon.; Alfred Grünfeld: Concertparaphrase über Ch. Gounod's "Frühlingslied."...stb.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Johannes Brahms: I. Symphonie. C-moll. Op. 68. Piano Solo. Leipzig, én., N. Simrock. Kiadói papírkötésben, szakadt borítóval, 47 p.
13176.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Johannes Brahms: II. Symphonie. D-dur. Op. 73. Piano Solo. Leipzig, én., N. Simrock. Kiadói papírkötésben, 43 p.
13177.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Franz Liszt: Sonate H moll für Klavier zu 2 Händen. Leipzig, én., C. F. Peters. Kiadói papírkötésben, kissé szakadt borítóval, 35 p.
13178.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Franz Liszt Klavierwerke Band XI. Konzerte und andere Werke mit Orchester. Werke für Klavier zu 2 Händen. Leipzig, én., C. F. Peters. Kiadói kissé szakadt papírkötésben, 239 p.
13179.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft