cca 1900 Emlék album fiatal leányok számára. Híres írók facsimile soraival. Singer és Wolfner. én. 4-ik bővített kiadás. Emlékkönyv formátum, benne sok üres lappal a kevésbé illusztris bejegyzéseknek. Egészvászon kötésben, kopott festéssel, de egyébként jó állapotban
cca 1900 Vegyes külföldi leporelló tétel, 4 db, München 2 db, Nürnberg, Die Semmeringbahn. Változó állapotban: két leporelló szétszakadt, egy leporellón az utolsó két lap sérült, egy gerince sérült, két borító foltos.
cca 1900 Pöstyén/Piešťany/Pistyan látnivalóit bemutató képes leporelló, 18 fotó. Aranyozott haránt-alakú aranyozott egészvászon-kötésben, a borító kopott, foltos, a gerinc sérült, a leporelló ketté szakadt, dohos, rossz állapotban.
cca 1900-1940 Vegyes papírrégiség tétel, közte bizonyítvány, keresztlevél, számla, jegyzet, kotta és az érsekújvári M. Kir. Államépítészeti Hivatallal való levelezés/iratanyag (cca 1943-1945) is. Változó állapotban.
cca 1900-2000 Vasúttörténeti tétel: Vasúti tervrajzok, szakmai nyomtatványok, vasúttörténeti kéziratok, fotók, egy jelentős gyűjtemény része, banánosládányi anyag