Nyomtatványok

Tételek száma: 274

12915.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
12916.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
A. Hurter: Vorlagen für Maschinenzeichnen. Zürrich, 1892. Orell Füssli. Hiányos mappa nagyméretű gépészeti rajzokkal. 13 tábla 45x32 cm
12917.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1893-1898 Magyar Földrajzi Társaság felolvasó ülésének névre szóló meghívója és a Kir. M. Természettudományi Társulat népszerű estélyének névre szóló belépő jegye, 10x15 cm és 9x13 cm
12918.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1894 Kossuth Lajos halála alkalmából kiadott Pesti Hírlap gyász számok. március 22 - április 1 között kiadott 9 újság, mind Kossuth gyászhíreivel a főoldalon. Első lapszám sérült, a többi ép állapotban
12919.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
1894 Kossuth Lajos és feleségéért mondott gyászmise belépőjegye 16x11 cm
12920.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
12921.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
1895 Ujpesti Függetlenségi kőr meghívó zászlószentelésre
12922.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Neuschlosz Ödön és Marcel építkezései: ezredéves országos kiállítás. 50 táblát tartalmazó mappa Klösz György fotói alapján. Kissé sérült félvászon kötésben. Ritka! 30x38 cm
12923.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
1897 Magyar Atjlétikai Club csónakdájának éves jeletése az 1896-ik évről 15p
12924.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
3 vasút témájú nyomtatvány: A Vasuti Temetkezési Segély-egylet Szombathelyen alapszabályai. Szombathely, 1897. Gabriel A.; A Duna-Száva-Adria vasúttársaság alkalmazottai önkéntes temetkezési egyletének módosított alapszabályai. 1912 Déli Vaspálya Társaság váltókezelői kinevezés.
12925.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1899 2 db kézzel rajzolt táncrend 7, 10cm
12926.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft