Nyomtatványok

Tételek száma: 274

13122.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1956 Népszabadság. I. évf. 18. sz., 1956. nov. 27., kis hiánnyal, plusz egy másik szám két lapja.
13123.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1956 Népszabadság. I. évf. 12. sz., 1956. nov. 16., hiányos, szakadt.
13124.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1956 A Die Presse november 2, száma, benne a budapesti forradalomról szóló tudósítással. Szakadozott állapotban
13125.

Kikiáltási ár:
800 Ft
1956 Szabad Nógrád. XII. évf. 35. sz., 1956. okt. 24., szakadozott.+ Mai Nap. I. évf. 1. sz. 1956 dec. 2., szakadt. +Népakarat, I. évf. 28. sz., 1956 dec. 14.
13126.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
13127.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Kassák Lajos (1887-1967): Falak. Ofszet, papír, jelzett a nyomaton, 19×13 cm
13128.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
13129.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
13130.

Kikiáltási ár:
800 Ft
cca 1961-1983 13 db magyar és külföldi étlap és itallap
13131.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1963 A Képes Sport X. évfolyamának számai egybe kötve, nem teljes
13132.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1965 London, Anglia-Magyarország (1:0) labdarúgó mérkőzés meccsfüzete 10p. / Football match programme England-Hungary in London
13133.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft