1952 SKF Golyós- és Görgőscsapágyak 5190. sz főkatalógus. Bp., Athenae... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/361/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Nyomtatvanyok~500032/1952-SKF-Golyos-es-Gorgoscsapagyak-5190-sz-fokatalogus-Bp-Athenaeum-Masodik-kiadas-K~II2082661
2082661
13119
361
Printed Materials
Leírás: 1952 SKF Golyós- és Görgőscsapágyak 5190. sz főkatalógus. Bp., Athenaeum. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, hiányzó gerinccel, laza fűzéssel, kopott borítóval.
: turóczi_márk