Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 36

XX. sz. eleje: Nagyméretű neobarokk gyertyatartó pár és kandallóóra szett. Festett porcelán, réz. Óra szerkezete hiányos, számlapfa festett porcelán, hibátlan. Gyertyatartó: 70 cm, Óra: 55 cm.
11109.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
11110.

Kikiáltási ár:
110 000 Ft
297,30
323,53
cca 1900 Stanley London, professzionális tájoló. Összecsukató, tükrös, több funkciós. Réz. Szép állapotban / Vintage compass. 8x7 cm
11111.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
13
Lampe-Pigeon réz petróleum lámpa jelzett, búrával 25 cm
11112.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
Alpakka kosaras kínáló üveg felső résszel. 31x31 cm
11113.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
Ezüst (Ag.) füles kínáló, jelzett, mesterjeggyel, poncolt, m:17 cm, 25×20 cm, nettó:391 g
11114.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
39
Ezüst (Ag.) talpas kínáló, jelzett, sérült d: 29,5 cm
11115.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47
Antik fa és réz colstock. Összecsukva: 46 cm
11116.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
cca 1900 Gebrüder Fromme Teodolit. Réz, Egy vízszintező kivételével működőképes, jó állapotban. Jelzett. 30 cm.
11117.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
cca 1900 Preciziós teodolit. Réz, Teljesen működőképes, jó állapotban. Szétszedhető három részre. 45x20 cm
11118.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
Komplett gyűjtemény a Királyi Koronaékszerek sorozat 22db klf stilizált 24K-os aranyozással is bevont miniatűr leghíresebb koronáknak, eredeti ékszer dísztokokban illetve leíró kis könyvvel, hibátlan állapotban
11119.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
23
Alpakka kínáló üveg felső résszel. m: 26, d: 24 cm
11120.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft