Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 172

Gáspár Ferenc: Vitorlával Ázsia körül. Vámbéry Ármin előszavával. A föld körül IV. kötet. Bp.,1907, Singer és Wolfner, 479+1 p.+29 t.(képmelléklet)+1 t.(kínai névjegy)+1 kihajtható térkép. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált, dombornyomásos egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, két kijáró táblával, a kínai névjegy kissé szakadozott.
15060.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Cormoran német nyelvű sorozat 2 kötete:  Bernd Wiese: Südafrika. Fotók: Christian Heeb.; Harald R. Fabian-Karl Teuschl: Kanada. Fotók: Harald Mante. München, 1998, C. J. Bucher Verlag. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült a Kanada kötet gerince.
15061.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Cormoran német nyelvű sorozat 2 kötete:  Klaus Hart: Rio de Janeiro. Fotók: Martin Wendler.; Helmut Freidrich: Grand Canyon. Fotók: Christian Heeb. München, 1998, C. J. Bucher Verlag. Kiadói kartonált papírkötés.
15062.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15063.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Benson Róbert Hugh: A világ ura. Bp.,1912, Szent István-Társulat. Kiadói illusztrált papírkötés.
15064.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Agostini, Alberto M. de: Tíz esztendő Tűzföldön. Bp., é. n., Lampel (A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára). Díszes vászonkötésben, jó állapotban.
15065.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15066.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
21
Domokos Pál Péter: A moldvai magyarság. Bp., 1987, Magvető. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
15067.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15068.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15069.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15070.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Franz-Josef Krücker-Jürgen Lotz-Wolfgang Veit: A világ természeti csodái és kultúrkincsei. Délkelet-Ázsia és Ausztrália. Az UNESCO világöröksége. Pécs,1999,Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15071.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft