Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 172

15048.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
15049.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15050.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15051.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
1935 Mecsek Alján. A Pécsi Pius-Gimnázium lapja. 1935. feb. 1. 21. szám. (Megjelent évente egyszer.) Pécs, Kultura-ny.
15052.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Buza Péter: Palotai tegnapok. Tallózás egy várossá lett palóc falu múltjában. Rákospalota, 2005-2006, Csokonai Művelődési Ház. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötésben. Megjelent 1000 példányban.
15053.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
15054.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Bálint György: Veszély Ázsiában. Kék Könyvek 8. Bp.,(1940), Cserépfalvi,124 p. Kiadói kartonált papírkötés.
15055.

Bálint György: Veszély Ázsiában. "Kék Könyvek" 8. Bp.,(1940), Cserépfalvi,124 p. Kiadói kartonált papírkötés.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Dékán Antal (szerk.): Gödöllő. Bp., é.n., Zrínyi Nyomda. Kiadói kartonált kötésben, papír védőborítóval, jó állapotban
15056.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Dr. Jankó János: Stanley utazásai, kalandjai és felfedezései Afrikában. Számos képpel illusztrálva. Budapest, 1907, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt., 281 p. Kiadói félvászon borító, viseltes, kopottas borítóval, sérült gerinccel, intézményi bélyegzővel, de belül jó állapotban.
15057.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Barfus: Az elefántok földjén. Egy magyar fiú élményei Afrikában. Átdolgozta: Kemény György. Gara Richárd rajzaival. Bp., é.n.,Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés, javított kötéssel és gerinccel, kopott, foltos borítóval, kissé foltos lapokkal, Békéscsabai Levente Egyesület 1924 bélyegzéssel.
15058.

Barfus: Az elefántok földjén. Egy magyar fiú élményei Afrikában. Átdolgozta: Kemény György. Gara Richárd rajzaival. Bp., é.n.,Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés, javított kötéssel és gerinccel, kopott, foltos borítóval, kissé foltos lapokkal, "Békéscsabai Levente Egyesület 1924" bélyegzéssel.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
2,65
Dr. Borovszky Samu (szerk.): Magyarország vármegyéi és városai. Nógrád vármegye. Bp., 1988, Dovin Művészeti Kft. Reprint kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.
15059.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft