Könyvek: Történelem

Tételek száma: 148

15820.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Thaly Kálmán: Gróf Eszterházy Antal kuruc generális tábori könyve. 1706-1709. Függelék: Gróf Eszterházy Dániel tábornok jegyzőkönyve, 1708. Bp.,1901, MTA, XVIII+2+2032 p. Későbbi átkötött aranyozott gerincű félbőr-kötésben, az elülső papírborítót bekötötték, a borítója kissé kopottas, a gerincen kis sérüléssel, intézményi bélyegzéssel, címkével, de egyébként jó állapotban./ Half-leather-binding, with little bit worn cover, and little damage on the spine, but the other things are okay. In Hungarian language.
15821.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Hornyánszky Lajos: Bacsányi János és kora. Bp. 1907, Hornyánszky. 1 t. 535 p. Modern egészvászon-kötésben, könyvtári pecsétekkel.
15822.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15823.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15824.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Major Peace Treaties of Modern History 1648-1967.1-4. kötet. With an introductory essay by Arnold Toynbee. New York, 1967, Chelsea House Publishers-McGraw-Hill Book. Kiadói egészvászon-kötés, volt könyvtári példány, angol nyelven./ Linen-binding, in English language.
15825.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
15826.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
15827.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
15828.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15829.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15830.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
15831.

Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,68
27,94

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft