A Kisbirtokosok Országos Földhitelintézetének ötven éves működése. 1880-1929. Összeáll.: Hunyady Ferenc. Bp.,1930, (Légrády-ny.) Kiadói kopott egészvászon-kötés, az utolsó lap hiányos,
Tarnai Andor: "A magyar nyelvet írni kezdik." Irodalmi gondolkodás a középkori Magyarországon. Irodalomtudomány és kritika. Bp.,1984, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Bencsik Gábor: Igazság Magyarországnak. Lord Rothermere és a magyar revízió. Bp.,2002,Magyar Mercurius. Magyarország néprajzi térképével, reprint térkép-melléklet. Kiadói kartonált papírkötés.
Benito Mussolini: Arnaldo Mussolini élete. Ford. és jegyz. ellátta Waermer Erzsébet. Olasz-Magyar Könyvtár, Bp.,(1935), Franklin. 1 t.+91 p. + 3 tábla. Egyetlen kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.
[ Ábrányi Kornél, ifj]: A király. Magyarország közélete az ezredik évforduló korszakában. Írta: --. Bp.,1896, Athenaeum. Papírkötésben, rossz, széteső állapotban.