dr. Bakács György (szerk.): Az Prszágos Orvosi Kamara hivatalos orvosi cím- és közegészségügyi adattára az 1942. évre. Bp., 1942. Orvosi Kamara. Aranyozott egészvászon kötésben. sérült gerinccel.