Könyvek: Társadalomtudomány

Tételek száma: 44

17291.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
17292.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
17293.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Dr. Sante de Sanctis 2 műve, egybekötve:  Die Träume. Medizinisch-psychologsche Untersuchungen. Autorisirte und durch zahlreiche Nachträge des Verfassers erweiterte Übersetzung von Dr. O. Schmidt. Nebst Einführung von Dr. P. J. Möbius, Leipzig.+Die Mimik des Denkens. Autorisierte Übersetzung von Johannes Bresler. Halle, 1901-1906, Carl Marhold, VII+256+181+1+2 p. Német nyelven. Átkötött egészvászon-kötés./ Linen-binding, in German language.
17294.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
17295.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Pápai Páriz Ferenc: Dictionarium Latino-Hungaricum et Hungarico-Latino-Germanicum. Bp.,1995, Universitas. Hasonmás kiadás. Kiadói kemény-kötés.  Számozott, 441. számú példány.
17296.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
17297.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Karl Marx: Das Kapital. Kritik der politischen Oekonomi. I. Band. Stuttgart, 1914, J. H. W. Dietz Nachfolger, XLVIII+768 p. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötésben.
17298.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
Eugen von Böhm-Bawerk: Capital und Capitalizins. Erste Abtheilung: Geschichte und Kritik der Capitalzins-theorien. Zweite Abtheilung: Positive Theorie des Kapitales. (Zweiter Halbband. (Buch III. und IV.) Innsbruck, 1900-1912, Wagnerschen Universitäts-Buchhandlung, XXXV+702+4; VIII+211-477+5 p. Német nyelven. Második, bővített és javított és harmadik kiadás. Aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, az egyik gerincen kis sérüléssel.
17299.

Eugen von Böhm-Bawerk: Capital und Capitalizins. Erste Abtheilung: Geschichte und Kritik der Capitalzins-theorien. Zweite Abtheilung: Positive Theorie des Kapitales. (Zweiter Halbband. (Buch III. und IV.) Innsbruck, 1900-1912, Wagner'schen Universitäts-Buchhandlung, XXXV+702+4; VIII+211-477+5 p. Német nyelven. Második, bővített és javított és harmadik kiadás. Aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, az egyik gerincen kis sérüléssel.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
17300.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Vegyes pszichológiai könyvtétel, 4 db:   Dr. R. Pauli: Psychologisches Praktikum. Jena, 1920, Gustav Fischer. Második kiadás. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötés.   Dr. Fritz Giese: Psychotechnisches Praktikum. Halle, 1923, Wendt&Klauwell. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötés.   Dr. Hermann Hoffmann: Das Problem das Charakteraufbaus. Berlin, 1926, Julius Springer. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.   Dr. Ernst Kretschmer: Körperbau und Charakter. Berlin, 1931, Julius Springer. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
17301.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Zádor Imre: Lélekgyógyítás tengereken túl. Egy pszichiáter visszaemlékezései. Bp.,1998, AduPrint. Kiadói kartonált papírkötés.
17302.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: