Rudinai Molnár István: Szőlőművelési káté. Kisebb szőlőbirtokosok, gyakorlati szőlőművesek és vincellérek használatára. Átdolgozta: Ulicsny Károly. Bp.,1929, M. Kir. Belügyminisztérium Kísérleti Nyomdája, 105+1 p. Átkötött kopott félvászon-kötésben, egy lap szakadt.+1948-1951 Egybekötve: a Földművelésügyi Minisztérium 5 db különféle növényvédelmi nyomtatványával.+További 2 db növényvédelmi prospektussal.