Festmények és grafikák Tételek száma: 404
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1710680
10150
361
Helena Junttila (1963- ): Fej / Naamiaiset, szitanyomat, papír, jelzett, 50×35 cm 1391723
10151
361
Napoleon Szent Ilona-szigetén, karton, tus, Henger jelzéssel, 10x8 cm. 2082476
10152
361
28000
Herpai Zoltán (1951-2011): Csavargó. Olaj, farost, jelzett, keretben, 40×30 cm 2082563
10153
361
11000
Hermann Lipót (1884-1972): Fürdőző nők ligetes tóparton. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, foltos, 29x37 cm. 2015028
10154
361
Hermann Lipót (1884-1972): Tóparti idill. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 28x38 cm 2081438
10155
361
Hertay Mária (1932-): Foltos bürök. Rézkarc, papír-karton, jelzett, 70×30 cm 1761844
10156
361
Hénel Gusztáv (1887-1966): Tornác részlet. Olaj, vászon, jelzett, sérült, 44×59 cm 2084624
10157
361
Holló jelzéssel: Napnyugta. Olaj, farost, sérült, 68×82 cm 1946928
10158
361
11000
Homicskó Atanáz (1864-1916): Fallieres és Loubet. Tus, papír, jelzett, 32×27 cm 1934290
10159
361
Horváth László (?-): Zsombékos. Olaj, farost, sérült keretben, 20×24 cm 2018367
10160
361
Jándi jelzéssel: Házak a völgyben. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 29×40 cm 2080731
10161
361
Jean jelzéssel: Idős pár. Tus, papír, 25×19 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft