Festmények és grafikák Tételek száma: 404
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1833686
10138
361
Gulyás László (1960-): Lovak. Rézkarc (24/100), papír, üvegezett keretben, jelzett, 8×9,5 cm 2054827
10139
361
14000
Hacker Mária (1886 - ?): Padon ülők. Olaj, karton, jelzett, festék hibákkal, 24,5×32 cm 2024405
10140
361
30000
Halvax Gyula (1906-1984): Tölgyes 1924. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 35×41 cm 2062569
10141
361
Id.Hankó Béla (1927-1993): Erdőszél. Akvarell, papír, jelzett (hátoldalán nyomtatottan) 35×50 cm 2062567
10142
361
Id.Hankó Béla (1927-1993): Vihar után. Akvarell, papír, jelzett (hátoldalán nyomtatottan) 35×50 cm 2085390
10143
361
Hatos Csaba (1942 - ) : Tanya. Ofszet, papír, Jelzett. 30x36 cm Paszpartuban 2057333
10144
361
15000
Havasi Szilvia (1982-): Kavalkád. Akril, vászon, jelzett, 20 x 25 cm 2083888
10145
361
Hegyi György (1922-2001): Mézes kalács forma. Szitanyomat, papír, jelzett, üdvözlő sorokkal, 46,5×37,5 cm 2083882
10146
361
Hegyi György (1922-2001): Szentendrei házak. Szitanyomat, papír, jelzett, 42×38,5 cm 2049881
10147
361
Heil József (1929-): napfelkelte. Olaj, farost, jelzett, keretben, 50×40 cm 1135675
10148
361
26000
Heinrich jelzéssel: Társaság. Olaj, vászon, kissé sérült, keretben, 60×92 cm 1710678
10149
361
Helena Junttila (1963- ): Fej / Pää, szitanyomat, papír, jelzett, 50×35 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft