Hollóházi kajszibarackos pálinka palack, matricás, jelzett, apró kopás... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/360/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Hollohazi-kajszibarackos-palinka-palack-matricas-jelzett-apro-kopasnyomokkal-dugoval-m-~II2075969
2075969
11216
360
Leírás: Hollóházi kajszibarackos pálinka palack, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, dugóval, m: 21 cm
: turóczi_márk