Eichwald szecessziós tálkák (6 db), kézzel festett, jelzett (mélynyomá... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/360/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Eichwald-szecesszios-talkak-6-db-kezzel-festett-jelzett-melynyomas-kis-kopasokkal-d1~II2073353
2073353
11249
360
Leírás: Eichwald szecessziós tálkák (6 db), kézzel festett, jelzett (mélynyomás), kis kopásokkal, d:14 cm
: turóczi_márk