Militária

Tételek száma: 31

Osztrák-Magyar Monarchia 1869-1914. Koronás Arany Érdemkereszt a Vitézségi Érem szalagján aranyozott, zománcozott kitüntetés mellszalaggal T:2 kis zománchiba Austro-Hungarian Monarchy 1869-1914. Golden Merit Cross with the Crown on war ribbon gold plated, enamelled decoration with ribbon C:XF small enamell error NMK 213.
31511.

Osztrák-Magyar Monarchia 1869-1914. "Koronás Arany Érdemkereszt a Vitézségi Érem szalagján" aranyozott, zománcozott kitüntetés mellszalaggal T:2 kis zománchiba Austro-Hungarian Monarchy 1869-1914. "Golden Merit Cross with the Crown on war ribbon" gold plated, enamelled decoration with ribbon C:XF small enamell error NMK 213.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
1870-1918. Ferenc József-rend lovagkeresztje hadidíszítménnyel (hadiszalagon) karikán jelzett Au kitüntetés mellszalaggal, V. Mayers Söhne gyártói jelzéssel, zsanéros hátoldal T:2 Hungary 1870-1918. Order of Franz Joseph, Knights Cross with a War decoration Au decoration hallmarked on ring, with ribbon, with V. Mayers Söhne makers mark, openable back C:XF NMK 208.
31512.

1870-1918. "Ferenc József-rend lovagkeresztje hadidíszítménnyel (hadiszalagon)" karikán jelzett Au kitüntetés mellszalaggal, "V. Mayers Söhne" gyártói jelzéssel, zsanéros hátoldal T:2 Hungary 1870-1918. "Order of Franz Joseph, Knight's Cross with a War decoration" Au decoration hallmarked on ring, with ribbon, with "V. Mayers Söhne" makers mark, openable back C:XF NMK 208.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
270,27
294,12
16
1890-1918. Katonai Tiszti Szolgálati Jel III. osztálya kitüntetés mellszalaggal T:1-,2  Hungary 1890-1918. Military Long Service Cross 3rd Class decoration with ribbon C:AU,XF NMK 147.
31513.

1890-1918. "Katonai Tiszti Szolgálati Jel III. osztálya" kitüntetés mellszalaggal T:1-,2 Hungary 1890-1918. "Military Long Service Cross 3rd Class" decoration with ribbon C:AU,XF NMK 147.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47
1898. Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) Br kitüntetés mellszalaggal T:2- / Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces decoration with ribbon C:XF,VF NMK 249.
31514.

1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" Br kitüntetés mellszalaggal T:2- / Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" decoration with ribbon C:XF,VF NMK 249.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
1898. Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2  NMK 249.
31515.

1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2 NMK 249.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1908. Katonai Jubileumi Kereszt aranyozott Br kitüntetés mellszalagon T:2- ph.  Hungary 1908. Diamond Jubilee Cross for the Armed Forces gold plated Br decoration with ribbon C:VF edge error  NMK 269.
31516.

1908. "Katonai Jubileumi Kereszt" aranyozott Br kitüntetés mellszalagon T:2- ph. Hungary 1908. "Diamond Jubilee Cross for the Armed Forces" gold plated Br decoration with ribbon C:VF edge error NMK 269.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
14
Osztrák-Magyar Monarchia 1914-1916. A Magyar Királyi Budapesti 30. Honvéd Gyalogezred - Dicsőséges és Győzedelmes... 1914-1915-1916 kétoldalas, ovális Zn medál, sérült bőr szalaggal. Szign.: Körmendi Frim Jenő (54x33mm) T:3 oxidáció Austro-Hungarian Monarchy 1914-1916. 30. Honved nfantry Regiment 1914-1915-1916 double sided, oval Zn medal with damaged leather strap. Sign.: jenő Körmendi Firm (54x33mm) C:F corrosion
31517.

Osztrák-Magyar Monarchia 1914-1916. "A Magyar Királyi Budapesti 30. Honvéd Gyalogezred - Dicsőséges és Győzedelmes... 1914-1915-1916" kétoldalas, ovális Zn medál, sérült bőr szalaggal. Szign.: Körmendi Frim Jenő (54x33mm) T:3 oxidáció Austro-Hungarian Monarchy 1914-1916. "30. Honved nfantry Regiment 1914-1915-1916" double sided, oval Zn medal with damaged leather strap. Sign.: jenő Körmendi Firm (54x33mm) C:F corrosion

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
1914-1916. Bronz Katonai Érdemérem aranyozott Br kitüntetés korona díszítmény és mellszalag nélkül T:2- karc Hungary 1914-1916. Medal for Military Merit (Signum Laudis) decoration without crown and ribbon C:VF scratch
31518.

1914-1916. "Bronz Katonai Érdemérem " aranyozott Br kitüntetés korona díszítmény és mellszalag nélkül T:2- karc Hungary 1914-1916. "Medal for Military Merit (Signum Laudis)" decoration without crown and ribbon C:VF scratch

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Osztrák-Magyar Monarchia 1915.Conrad von Hötzendorf kétoldalas vert Br plakett. Szign.:Hartig (99,15g/64mm) T:1- Austro-Hungarian Monarchy 1915. Conrad von Hötzendorf Br double-sided plaque. Sign.:Hartig (99,15g/64mm) C:AU
31519.

Osztrák-Magyar Monarchia 1915."Conrad von Hötzendorf" kétoldalas vert Br plakett. Szign.:Hartig (99,15g/64mm) T:1- Austro-Hungarian Monarchy 1915. "Conrad von Hötzendorf" Br double-sided plaque. Sign.:Hartig (99,15g/64mm) C:AU

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
1916. Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján aranyozott Br kitüntetés modern mellszalagon T:1-,2  Hungary 1916. Bronze Military Merit Medal on a war ribbon (Signum Laudis) gold plated Br decoration with modern ribbon C:AU,XF  NMK 246.
31520.

1916. "Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján" aranyozott Br kitüntetés modern mellszalagon T:1-,2 Hungary 1916. "Bronze Military Merit Medal on a war ribbon (Signum Laudis) " gold plated Br decoration with modern ribbon C:AU,XF NMK 246.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1916. Károly-csapatkereszt cink kitüntetés nem saját mellszalagon T:2  Hungary 1916. Charles Troop Cross Zn decoration on not original ribbon C:XF  NMK 295.
31521.

1916. "Károly-csapatkereszt" cink kitüntetés nem saját mellszalagon T:2 Hungary 1916. "Charles Troop Cross" Zn decoration on not original ribbon C:XF NMK 295.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1917. Károly Bronz Vitézségi Érem Br kitüntetés modern mellszalagon. Szign.: Kautsch T:2 Hungary 1917. Bronze Gallantry Medal Br decoration with modern ribbon. Sign.: Kautsch C:XF  NMK 310.
31522.

1917. "Károly Bronz Vitézségi Érem" Br kitüntetés modern mellszalagon. Szign.: Kautsch T:2 Hungary 1917. "Bronze Gallantry Medal" Br decoration with modern ribbon. Sign.: Kautsch C:XF NMK 310.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft