Könyvek: Vadászat

Tételek száma: 13

1938 Nimród vadászújság. A Nemzeti Vadászati Védegylet hivatalos lapja. XXVI. évf. 1-36 sz. 1938-as teljes évfolyam. Szerk.: Kittenberger Kálmán. Bp.,1938, Nimród, IV+588 p. Korabeli reklámokkal. Kiadói festett aranyozott egészvászon-kötésben, a borítón kis foltokkal, de alapvetően jó állapotban.
17137.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
11
Molnár Gábor: Az óriáskígyók földjén. Amazóniai vadásznapló. Bp.,1979, Szépirodalmi. Ötödik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.  A szerző, Molnár Gábor (1908-1980) dedikációjával.
17138.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Molnár Gábor: Éjbe zuhant évek. Bp.,1979, Szépirodalmi. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.  A szerző, Molnár Gábor (1908-1980) dedikációjával.
17139.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Vadgazdálkodási és vadászati alapismeretek. Írták: Bencze Lajos, Bertóti István, Csöre Pál, Görcsös Gyula stb. Szerk. Ákos László. Bp., 1965, Mezőgazdasági. 334 p. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
17140.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Széchenyi Zsigmond: Vadászat négy földrészen, 1927-1964. Bp., 1987, Corvina. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
17141.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Balkay Rudolf: A szarvas és vadászata 27 színes rajzzal. Athenaeum. Reprint maxi könyv 11,5 cm
17142.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
22
Dr. Bakóczi Antal: A vadászati balesetekről. 10. Bp.,1979, Magyar Vadászok Országos Szövetsége, 51+1 p. Kiadói papírkötés.
17143.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Dr. Bakóczi Antal: Vadászszenvedély, vadászati fegyelem. Csergezán Pál illusztrációival. Bp., 1971, Táncsics. Kiadói kartonált kötés, kiadói papír védőborítóval, foltos borítóval, az elülső kötéstábla belsején a papír hiányzik.
17144.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Szidnai László: Trófeák kikészítése és bírálata. Bp., 1978, Mezőgazdasági Kiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés.
17145.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
10
Földes László: Lövés a hegyekben. Vadászok, vadorzók. Bp.,1985,Népszava. Kiadói papírkötés.
17146.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17147.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17148.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft