Óbuda évszázadai. Főszerk.: Kiss Csongor, Mocsy Ferenc. Bp., 1995, Kor... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/360/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Utazas-helytortenet~1500001/Obuda-evszazadai-Foszerk-Kiss-Csongor-Mocsy-Ferenc-Bp-1995-Kortars-Elso-kiadas-Feke~II2060951
2060951
15120
360
Books: Travelling, Local History
Leírás: Óbuda évszázadai. Főszerk.: Kiss Csongor, Mocsy Ferenc. Bp., 1995, Kortárs. Első kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
: karap_norbert