Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 35

Dr. Neumann Szigfrid: A női betegségek gyógyítása. Therapia,a gyógyító tudományok könyvtára IX. köt. Bp., 1905, Singer és Wolfner, VIII+395+20 (hirdetések.) Szövegközti illusztrációkkal. Korabeli reklámokkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Leszik-kötés, festett lapélekkel, a borítón kis kopásnyomokkal, egyébként jó állapotban. Ritka!
17150.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Prof. Dr. Zalai Károly: A magyar gyógyszerészet nagyjai. 1612-1945. Bp.,2001, Galenus. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17151.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Weszprémi István: Magyarország és Erdély orvosainak rövid életrajza II. köt. (Második száz, első rész.) Succincta Medicorum Hungariae et Transilvaniae Biographia. Ovostörténeti Könyvek - Libri Historiae Mediciae. Ford.: Kővári Aladár. Bp., 1962, Medicina. Latin-magyar nyelvű, bilingvis kiadás. Kiadói félbőr-kötés, jó állapotban. Megjelent 900 példányban, ebből 250 példány számozott. Számozott (250/205.) példány.
17152.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Dr. Lenhossék Mihály: Útmutatás az anatómiai gyakorlatokhoz. Bp.,1912, Universitas, VIII-9-278 p. Harmadik, javított kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, a címlapon kis lyukkal.
17153.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Ilosvai Lajos Károly: A kutya sportszerű tenyésztése, nevelése és idomítása. Részletes vezérfonal ebtenyésztők és ebkedvelők számára. Bp.,[1921],Athenaeum,192 p. Első kiadás. Fekete-fehér szövegközti fotókkal illusztrált. Kiadói illusztrált papírkötés, sérült borítóval, de belül jó állapotban.
17154.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17155.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
17156.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Tass Antal - Wodetzky József: Stella csillagászati egyesület almanachja 1929-re. Bp., 1929. Kir. M. Egyetemi nyomda Kiadói papírkötésben
17157.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Dr. Bakonyi Gábor-Dr. Kiss István-Veres László: A talaj élővilága. Pillantás a természetre. Bp.,1991, Officina Nova, (Kner-ny., Békéscsaba.) Kiadói kartonált papírkötés.
17158.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17159.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17160.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Magyar lovaskönyv. Szerk.: Ernst József, Dr. Fehér Dezső, Dr. Ócsag Imre. Bp., 1988, Mezőgazdasági-Corvina. Rengeteg színes és fekete-fehér illusztrációval. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói foltos papír védőborítóval, az egészvászon borító eleje kissé foltos.
17161.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft