Könyvek: Társadalomtudomány

Tételek száma: 31

Bruno Bettelheim: A mese bűvölete és a bontakozó gyermeki lélek. Ford.: Kúnos László. Bp., 2013, Corvina. Kiadói papírkötés.
17185.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Györffy István: Magyar falu, magyar ház. Sajtó alá rendezte és a bevezetőt írta Györffy György. Bp., 1943, Turul. Kiadói papírkötés, kiadói sérült, hiányos papír védőborítóban, rossz állapotban, sérült kötéssel, kijáró lapokkal, intézményi bélyegzővel.
17186.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Kerezsi Ágnes: Az udmurtok. Minoritates Mundi. Szombathely, 1999, Savaria University Press, 250+2 p. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17187.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
17189.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
17190.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Albert Gábor: István király fanyar bora. Ezredvégi krónika. Bp.,1993, Püski. Kiadói papírkötés.  A szerző által dedikált.
17191.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17192.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Bartucz Lajos: Fajkérdés, fajkutatás. Bp., é.n., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon kötésben, kissé fakó gerinccel.
17193.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Róheim Géza: Primitiv kultúrák pszichoanalitikus vizsgálata. Tanulmányok. Társadalomtudományi Könyvtár. Bp., 1984, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17194.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Dr. Kós Károly: Néprajzi képeskönyv Erdélyből. Bp., 1994, Tárogató Kiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
17195.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Nyiri Antal: A Winkler kódex hangtana és szótana. Szeged, 1933, Prometheus-nyomda, 131+1 p. Kiadói papírkötésben, a gerincen kis szakadással. A szerző, Nyíri Antal (1907-2000) nyelvész, egyetemi tanár által dedikált.
17196.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Millikan, Robert Andrews: A tudomány és vallás fejlődése. Ford. Székely Ferenc. Reiter László könyvdíszeivel. Bp. (1929.) Pantheon. 106 l. Fűzve, bekötetlen, felvágatlan
17197.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft