Könyvek: Minikönyvek

Tételek száma: 24

Erdélyi történelmi adatok I-IV. köt. Szerk. és kiadja: Gróf Mikó Imre. Szekszárd, 1987, Szekszárdi Nyomda Miniatűrkönyv-gyűjtők Klubja, (Szekszárdi Nyomda Vállalat.) Reprint kiadás. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, kiadói karton-tokban, a tokon kis kopásnyomokkal, kis sérüléssel, de egyébként jó állapotban. Megjelent 1000 példányban.
17329.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
17330.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17331.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
17332.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17333.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17334.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17335.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17336.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Wagner János Mihály - Czövek István: A mágyiás ezermester. Bp., 1973, Táncsics Könyvkiadó. Reprint kiadás. Megjelent 2500 példányban. Számozatlan példány.
17337.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Matyóföld. Összeáll. és szerk.: Kovács Mihály. Miskolc, 1980., Miskolci Miniatűr-Könyvgyűjtők Klubja. Minikönyv. Kiadói fekete, matyó hímzésű egészvászon-kötésben. Megjelent 1000 példányban. Könyvárusi forgalomba nem került.
17338.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17339.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Pro Philatelia. Az ötvenedik magyar bélyegnap alkalmából. Bp., 1977, Magyar Posta. Kiadói műbőr kötés. Számozatlan példány.
17340.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft