Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom

Tételek száma: 58

Kiss Dénes: Bábu bál. Rajzolta: Róna Emy. Bp.,1977, Minerva. Kiadói kartonált papírkötés, sérült gerinccel. Az illusztrátor, Rónay Emy (1904-1988) dedikációjával.
17356.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Selma Lagerlöf: Nils Holgersson csodálatos kalandjai. Átdolgozta Beke Margit. Kass János rajzaival. Bp.,1958,Móra. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17357.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Kedves pajtásaink. Bp., é.n., Kellner Márkus. Kartonált, leporellós mesekönyv, jó állapotban.
17358.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Szürke Bagoly: Két kicsi hód. Ford.: Baktay Ercin. A szerző rajzaival. Bp.,é.n., Kossuth. Kiadói félvászon-kötésben, jó állapotban.
17359.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Lengyel Miklós: Tamás érdeklődik. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., 1925. Pantheon. Kiadói félvászon kötésben
17360.

Kikiáltási ár:
800 Ft
3 db mesekönyv: József Attila: Betlehemi királyok, Indiában hol éjjel a vadak, Holdas Sándor: Gyorsabban, gyorsabban, még gyorsabban; A mi Petőfink. Petőfi versek gyermekrajzokkal
17361.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
2,65
3 db mesekönyv: Mondák Mátyás királyról, Benedek Elek: Hazánk története. Történelmi olvasókönyv; Benedek Elek: Bolondos mesék.
17362.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
5 db régi mesekönyv, restaurálásra váró állapotban: Sebők Zsigmond: Tilinkó Lajos; Fúró Feri furulyája, Hófehérke mama lett, Hamupipőke és a fehér madár
17363.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Dánielné Lengyel Laura: Az idegen lány. Bp., é.n. Dante. Kiadói félvászon kötésben
17364.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17365.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
17366.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
17367.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft