Könyvek: Konyha és kert

Tételek száma: 77

Ezredvégi üzenet egy palack borban. Bp., 1999, Papyrus. Kiadói spirálozott papírkötés. Benne ismert borászokkal (Bock, Degenfeld, Gere Attila, ...stb.), és borcímkékkel.
17084.

"Ezredvégi üzenet egy palack borban." Bp., 1999, Papyrus. Kiadói spirálozott papírkötés. Benne ismert borászokkal (Bock, Degenfeld, Gere Attila, ...stb.), és borcímkékkel.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
3 db könyv - Párkány Mihály: Családi hidegkonyha; Tolnai Kálmán: Horgászok és vadászok szakácskönyve; Móra Ferencné szakácskönyve. Kiadói papír és kartonált kötés, jó állapotban.
17085.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
2 db szakácskönyv - Vízvári Mariska szakácskönyve. Száz specialitás. Bp., Eggenberger-féle Könyvkiadóvállalat. Reprint!; Zilahy Ágnes: Valódi magyar szakácskönyv. Bp., 1892, Márkus Samu. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
17086.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
17087.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Dobos C. József: Magyar-francia szakácskönyv. Bp., 1881, Mehner Vilmos. REPRINT! Félvászon kötés, jó állapotban.
17088.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Venesz, József: Les plaisirs de la table. Livre de cuisine Hongrois. Bp.,1958., Corvina. Francia nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, foltos borítókkal.
17089.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Dobos C. József: Magyar-francia szakácskönyv. Bp., 1881, Mehner Vilmos. REPRINT! Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
17090.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Lukács István - Novák Ferenc - Nagy László: Mesterszakácsok receptkönyve. Bp., 1985, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, kissé kopottas állapotban.
17091.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Dobos C. József: Magyar-franczia szakácskönyv. Bp., 1984, ÁKV. Az 1881. évi kiadás reprintje. Kiadói félműbőr kötés, kopott gerinccel, foltos lapélekkel.
17092.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Gundel Imre - Harmath Imre: A vendéglátás emlékei. Bp., 1979, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
17093.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Karcsúsító konyha. 2 db könyv. Alexandra és Vincze Kiadó. Kiadói kartonált kötés, kissé kopottas állapotban.
17094.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
17095.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft