Könyvek: Konyha és kert

Tételek száma: 77

Receptkönyv. Üzemi vendéglátó konyhák részére. Szerk.: Moser István, Sipos László, Surnowkszky Leó, Nagy László, Seemann Gizella. Bp.,1958, Közgazdasági és Jogi. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17072.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Növényvédelem és kertészet könyvtára 2 kötete:  K. Györffy Jenő: Gyümölcsfák rovarkártevői.;  Horn János: Alma termesztése. Bp.,1935-1936, Növényvédelem és Kertészet. Kiadói papírkötés.
17073.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Növényvédelem és kertészet könyvtára, Dr. Osztrovszkyné Németh Ágnes 2 műve: Gyümölcs, zöldség házi feldolgozása.; Gyümölcs, zöldség a konyhában. Bp.,1938-1939, Növényvédelem és Kertészet. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval.
17074.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Marie Schandri: Regensburger Kochbuch./Anna Huber: Die vollständige Fastenküche oder praktische Anleitung zur Bereitung von Faltenpreisen. Zugleich ein Anhang zu jedem Kochbuche von - -. Regensburg, 1892, Alfred Coppenrath, V-XLI+3+508+142 p. Német nyelven. Kopott egészvászon-kötésben, sérült, javított gerinccel, a címlap és pár lap hiányzik, az utolsó két lap sérült, hiányos.
17075.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
17076.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
17077.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
Kardos Árpád: Házi- és udvar-kertek berendezése. Gyakorlati útmutatás kezdő kertészek és kertkedvelők részére kisebb házikertek, különösen előkertek berendezésére. Schmidt J. C. után írta: - -. Országos Magyar Gazdasági Egyesület kiadványa. Ilseman Keresztély előszavával. Bp.,1902,Patria, 98+2 p.+XX t.(fekete-fehér illusztrációk,XVI, és XVIII-XX. oldalszámozás között.)+ 2 színes műmelléklet (litográfia.) Fekete-fehér szövegközti ábrákkal. Kiadói szecessziós egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, kissé laza fűzéssel.
17078.

Kardos Árpád: Házi- és udvar-kertek berendezése. Gyakorlati útmutatás kezdő kertészek és kertkedvelők részére kisebb házikertek, különösen előkertek berendezésére. Schmidt J. C. után írta: - -. Országos Magyar Gazdasági Egyesület kiadványa. Ilseman Keresztély előszavával. Bp.,1902,"Patria", 98+2 p.+XX t.(fekete-fehér illusztrációk,XVI, és XVIII-XX. oldalszámozás között.)+ 2 színes műmelléklet (litográfia.) Fekete-fehér szövegközti ábrákkal. Kiadói szecessziós egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, kissé laza fűzéssel.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
17079.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Dr. Bucsányi Gyula: Természetes táplálkozás és gyógyhatása. Bp.,(1916), Légrády, 400+2 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
17080.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Tárgyik Sándor-Nagy László: Hidegkonyhai szakácsművészet. Bp.,1983, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
17081.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Grábner Emil: Szántóföldi növénytermesztés. Bp.,1935, Pátria, 859 p. Kiadói félvászon-kötés, jó állapotban.
17082.

Grábner Emil: Szántóföldi növénytermesztés. Bp.,1935, "Pátria", 859 p. Kiadói félvászon-kötés, jó állapotban.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Dr. Krébecz Jenő: Gombaatlasz. Bp., 1988, Pallas. Kiadói kartonált papírkötés.
17083.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft