Walter Kuhne (1926-1997):Kilátás a tóra. Rézkarc, papír, jelzett, üveg... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/360/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Walter-Kuhne-1926-1997Kilatas-a-tora-Rezkarc-papir-jelzett-uvegezett-keretben-23C39729-c~II2070167
2070167
10112
360
Kikiáltási ár:
3 000 Ft 8,11 EUR , 8,82 USD
Leírás: Walter Kuhne (1926-1997):Kilátás a tóra. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 23×29 cm
: turóczi_márk