Tulipán László (1943-): Fák. Rézkarc, papír, jelzett, 27×24 cm https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/360/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Tulipan-Laszlo-1943-Fak-Rezkarc-papir-jelzett-27C39724-cm~II2074557
2074557
10212
360
Leírás: Tulipán László (1943-): Fák. Rézkarc, papír, jelzett, 27×24 cm
: tánczos_gábor