Áldor János László (1895-1944): Pecázó ifjú. Olaj, falemez, jelzett, 6... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/360/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Aldor-Janos-Laszlo-1895-1944-Pecazo-ifju-Olaj-falemez-jelzett-60C39751-cm~II2074920
2074920
10004
360
50000
Kikiáltási ár:
50 000 Ft 135,14 EUR , 147,06 USD
Leírás: Áldor János László (1895-1944): Pecázó ifjú. Olaj, falemez, jelzett, 60×51 cm
: turóczi_márk
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: