Festmények és grafikák Tételek száma: 280
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1976495
10206
360
11000
Unyatyinszki jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, 43×31 cm 2075594
10207
360
Tenkács Tibor (1913-1998): Női porté. Olaj, vászon, jelzett, 60×50 cm 2039630
10208
360
Tornai jelzéssel: Ajándék (aktok). Olaj, karton, 60×79 cm 1586513
10210
360
cca 1910 TT jelzéssel: Az ifjak álma. Tus, papír, üvegezett keretben, 17×11 cm 2021764
10211
360
Tulipán László (1943-): Vár. Rézkarc, papír, jelzett, 30×21 cm 2074557
10212
360
Tulipán László (1943-): Fák. Rézkarc, papír, jelzett, 27×24 cm 2073842
10213
360
Turiák Ödön (1884-1937): Tabán 1924. Akvarell, papír, jelzett, 11×16 cm 2073841
10214
360
Turiák Ödön (1884-1937): Tabán 1924. Akvarell, papír, jelzett, 11×16 cm 2075871
10215
360
Iréne Radó Vajda (1952-): The river. Rézkarc, papír, jelzett, 19×26,5 cm 2077273
10216
360
Varga Zsófia (?-?): Baba. Litográfia, papír, jelzett a hátoldalon, üvegezett keretben, 20×9 cm 2071589
10217
360
Varga Mátyás (1910-2002): Pihenő. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett hibás keretben, 29×24 cm 1903455
10218
360
Vágó Magda (1947-): Terasz. Olaj, vászon, jelzett, 40×50 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft