Martinroda porcelán virágmintás, aranyozott ékszerdoboz, matricás, jel... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/359/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500008/Martinroda-porcelan-viragmintas-aranyozott-ekszerdoboz-matricas-jelzett-kis-kopasnyomokkal~II2064495
2064495
11240
359
Kikiáltási ár:
1 000 Ft 2,70 EUR , 2,94 USD
Leírás: Martinroda porcelán virágmintás, aranyozott ékszerdoboz, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, 6×7×2,5 cm
: karap_norbert