6 db Goebel figurák: Só-bors szórok, kiöntő, tojástartó, plack dugó, k... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/359/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500008/6-db-Goebel-figurak-So-bors-szorok-kionto-tojastarto-plack-dugo-kopasokkal-jelzett-4~II2064797
2064797
11241
359
Leírás: 6 db Goebel figurák: Só-bors szórok, kiöntő, tojástartó, plack dugó, kopásokkal, jelzett, 4-15 cm
: tánczos_gábor