Porcelán Tételek száma: 169
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2066922
11165
359
Zsolnay eozin mázas ülő kislány, jelzett, apró kopásokkal, karcolásokkal, m: 7 cm 2066920
11166
359
Zsolnay eozin boros pohár. Szüretelő asszony. Jelzett, hibátlan.16,5 cm 2066919
11167
359
Zsolnay virágos mintás váza. Jelzett, matricás, kis kopásokkal. 17 cm 2063522
11168
359
28000
Zsolnay Pompadour mintás étkészlet (24 db), matricás, jelzett (3. osztályú), apró kopásnyomokkal 2064197
11169
359
Zsolnay eozin Nap-totem. Jelzett, hibátlan. 15 cm 2064198
11170
359
Zsolnay eozin pohár. Jelzett, hibátlan. 8,5 cm 2064148
11171
359
Zsolnay eozin mázas buldog kutyafigura, jelzett, m: 13,5 cm 2064139
11172
359
Zsolnay eozin mázas kút, kopott jelzéssel, m: 14 cm 2064138
11173
359
Zsolnay virág mintás tálkák. 2 db jelzett, hibátlan, d: 12,5 cm 2064135
11174
359
Zsolnay eozin mázas oroszlán, jelzett, hibátlan, m: 13 cm 2064133
11175
359
3400
Zsolnay virágmintás bonbonniere, jelzett, hibátlan, d:9 cm 2064132
11176
359
Zsolnay eozin mázas bika, jelzett, hibátlan, m: 16 cm h:26 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft