Porcelán Tételek száma: 169
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2063873
11139
359
22000
Herendi Viktória mintás asztali lámpa, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, jelzett, bura kifakult, m: 52 cm 2064142
11140
359
Herendi porcelán rózsa, kézzel festett, jelzett, apró lepattanással, 8×6 cm 2063878
11142
359
Herendi Viktória tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 8x6 cm 2063912
11143
359
Herendi Viktória porcelán teás csészék aljjal. 2 db Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 2062187
11144
359
Herendi sas, kézzel festett, jelzett, apró kormányozókkal, m:19 cm, 31×15 cm 2062131
11145
359
Herendi Viktória mintás hamutálka, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 13,5×9 cm 2062135
11146
359
Herendi virág mintás kaspó, karmos lábakkal, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 19 cm, d: 20,5 cm 2064050
11147
359
36000
Herendi Viktória mintás mélytányér ( 6 db), kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, d:24,5 cm 2064053
11148
359
38000
Herendi Viktória mintás lapostányér (8 db), kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, d:25,5 cm 2064093
11149
359
30000
Herendi Viktória mintás antik süteményes tányérok ( 10 db), kézzel festett, jelzett (jubileumi 150), kopásnyomokkal, d: 18,5 cm (10×) 2064125
11150
359
11000
Herendi Viktória mintás süteményes tálka (5 db), kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, egy pótólt, d:15 cm (5 ×) 2068248
11151
359
Herendi zöld virágmintás porcelán tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 27 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft