Porcelán Tételek száma: 169
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2064522
11237
359
Edelstein Bavaria porcelán süteményes tál, 6 db, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 20 cm 2064514
11238
359
Karlsbad Ausztria virágmintás porcelán kanna, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m: 10,5 cm 2064497
11239
359
Edelstein Bavaria porcelán teáscsésze és tál, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, d: 10 és 15 cm 2064495
11240
359
Martinroda porcelán virágmintás, aranyozott ékszerdoboz, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, 6×7×2,5 cm 2064797
11241
359
6 db Goebel figurák: Só-bors szórok, kiöntő, tojástartó, plack dugó, kopásokkal, jelzett, 4-15 cm 2064351
11242
359
Goebel térdelő angyalkás gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, kopott, m: 12,5 cm 2064058
11243
359
Ens balerina, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 17 cm 2068238
11244
359
Capodimonte hattyú Swarovski csiszolt üveg kristályokkal, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 13 cm 2068229
11245
359
Lippelsdorf porcelán szamárhintó, kézzel festett, hibátlan, jelzett, 16x16 cm 2062063
11246
359
Arpo román porcelán puttós gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 26×19 cm 2066268
11247
359
Heinz kisfiú kakasokkal, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:18,5 cm 2066751
11248
359
Hutschenreuther emlék tál, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, d:19,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft