Vegyes papír- és fémpénz tételek

Tételek száma: 27

1780S 1kr Cu Mária Terézia (2x) + Ausztria 1762W 1kr Cu Lotharingiai Ferenc + 1816A 1kr Cu T:2-,3  Hungary 1780S 1kr Cu Maria Theresia + Austria 1762W 1 Kreuzer Cu Franz von Lothringen + 1816A 1 Kreuzer Cu C:VF,F
31559.

1780S 1kr Cu "Mária Terézia" (2x) + Ausztria 1762W 1kr Cu "Lotharingiai Ferenc" + 1816A 1kr Cu T:2-,3 Hungary 1780S 1kr Cu "Maria Theresia" + Austria 1762W 1 Kreuzer Cu "Franz von Lothringen" + 1816A 1 Kreuzer Cu C:VF,F

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Kis doboznyi vegyes emlékérem és jelvény tétel, közte DN Barátság kőolajvezeték Br plakett (69x102mm) T:vegyes
31560.

Kis doboznyi vegyes emlékérem és jelvény tétel, közte DN "Barátság kőolajvezeték" Br plakett (69x102mm) T:vegyes

Kikiáltási ár:
800 Ft
10
1914. 50K + 1916. 1K + Német Birodalom/Würzburg 1918. 10M + Orosz Birodalom 1912-1917. (1912) 500R Szign.:Shipov T:I--III- foltos  Hungary 1914. 50 Kronen + 1916. 1 Kronen + German Empire/Würzburg 1918. 10 Mark + Russian Empire 1912-1917. (1912) 500 Rubel Sign.: Shipov C:AU-VG stained
31561.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
~1970. Magyar Néphadsereg aranyozott fém jelvénye, hiányzó tűvel (50x45mm) + 1977. BP Bajnokság BVSZ. 1977. Br emlékérem (70mm) T:2,2-
31562.

~1970. Magyar Néphadsereg aranyozott fém jelvénye, hiányzó tűvel (50x45mm) + 1977. "BP Bajnokság BVSZ. 1977." Br emlékérem (70mm) T:2,2-

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Ausztria 1977. ERSTE TALERPRAGE STATTE - HALL IN TIROL 1477-1977 Br zseton + Németország ~1900-1920. Louis Philippe / Spielmarke Br játékpénz T:2
31563.

Ausztria 1977. "ERSTE TALERPRAGE STATTE - HALL IN TIROL 1477-1977" Br zseton + Németország ~1900-1920. "Louis Philippe / Spielmarke" Br játékpénz T:2

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Erdély 1626NB Széles Garas Ag Bethlen Gábor Nagybánya (2,16g) + 1869KB 20kr + 1870KB 10kr + Ausztria 1872. 10kr Ag Ferenc József T:2-3, ph, lyuk  Transylvania 1626NB Groschen Ag Gabriel Bethlen Baia Mare (2,16g) + 1869KB 20 Kreuzer +Hungary 1870KB 10 Kreuzer + Austria 1872. 10 Kreuzer Ag Franz Joseph C:XF-F edge error, hole
31564.

Erdély 1626NB Széles Garas Ag "Bethlen Gábor" Nagybánya (2,16g) + 1869KB 20kr + 1870KB 10kr + Ausztria 1872. 10kr Ag "Ferenc József" T:2-3, ph, lyuk Transylvania 1626NB Groschen Ag "Gabriel Bethlen" Baia Mare (2,16g) + 1869KB 20 Kreuzer +Hungary 1870KB 10 Kreuzer + Austria 1872. 10 Kreuzer Ag "Franz Joseph" C:XF-F edge error, hole

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
DN azonosítatlan római Br érme + 1764KB 10kr Ag Mária Terézia + 1922. 10k Ag T:2-3-
31566.

DN azonosítatlan római Br érme + 1764KB 10kr Ag "Mária Terézia" + 1922. 10k Ag T:2-3-

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
DN Az 1896-os újkori Olimpia díjérmeinek aranyozott, kisméretű modern másolata (2xklf méret) + 1987. EURO87 Championnat dEurope aranyozott sport emlékérem, eredeti tokban T:1-
31567.

DN Az 1896-os újkori Olimpia díjérmeinek aranyozott, kisméretű modern másolata (2xklf méret) + 1987. "EURO87 Championnat d'Europe" aranyozott sport emlékérem, eredeti tokban T:1-

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
5db-os vegyes magyar és külföldi érme tétel, közte Fővárosi Csatornázási Művek, 1916. 20f, Svájc 1930. 1R T:2
31568.

5db-os vegyes magyar és külföldi érme tétel, közte "Fővárosi Csatornázási Művek", "1916. 20f", "Svájc 1930. 1R" T:2

Kikiáltási ár:
800 Ft
5db-os vegyes magyar és külföldi rossz tartású, sérült ezüstpénz tétel, közte 1870KB 10kr Ag Váltó Pénz, Kanada 1941. 10c Ag T:3,3- ly.
31569.

5db-os vegyes magyar és külföldi rossz tartású, sérült ezüstpénz tétel, közte 1870KB 10kr Ag "Váltó Pénz", Kanada 1941. 10c Ag T:3,3- ly.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
10db-os vegyes magyar és külföldi fémpénz tétel, közte 2db ezüstérme T:vegyes
31570.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Vegyes 14db-os magyar és külföldi emlékérem tétel, közte több orosz darab T:1-,2
31571.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft