Militária

Tételek száma: 26

1898. Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2-,3 NMK 249.
31446.

1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2-,3 NMK 249.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1898. Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) Br kitüntetés mellszalag nélkül T:1- NMK 249.
31447.

1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" Br kitüntetés mellszalag nélkül T:1- NMK 249.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1898. MDCCCXLVIII-MDCCCXCVIII - Signum Memoriae Ferenc József uralkodásának 50. évfordulója jubileumi emlékérem fül nélkül (34mm) + Berán Lajos (1882-1943) 1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére cink emlékérem mellszalag és fül nélkül + Berán Lajos (1882-1943) 1941. Délvidéki Emlékérem cink emlékérem mellszalag és fül nélkül (35,5mm) T:2-
31448.

1898. "MDCCCXLVIII-MDCCCXCVIII - Signum Memoriae" Ferenc József uralkodásának 50. évfordulója jubileumi emlékérem fül nélkül (34mm) + Berán Lajos (1882-1943) 1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" cink emlékérem mellszalag és fül nélkül + Berán Lajos (1882-1943) 1941. "Délvidéki Emlékérem" cink emlékérem mellszalag és fül nélkül (35,5mm) T:2-

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1898. Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2 patina NMK 249.
31449.

1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2 patina NMK 249.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1898. Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) Br kitüntetés mellszalag nélkül + 1898. Jubileumi Emlékérem Polgári Alkalmazottak Számára / Signum memoriae (AVST) Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2 / Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces decoration with ribbon + 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Civil State Officials Br decoration without C:XF NMK 249., 250.
31450.

1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" Br kitüntetés mellszalag nélkül + 1898. "Jubileumi Emlékérem Polgári Alkalmazottak Számára / Signum memoriae (AVST)" Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2 / Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" decoration with ribbon + 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Civil State Officials" Br decoration without C:XF NMK 249., 250.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
1908. Katonai Jubileumi Kereszt aranyozott Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2- NMK 269.
31451.

1908. "Katonai Jubileumi Kereszt" aranyozott Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2- NMK 269.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1908. Katonai Jubileumi Kereszt aranyozott Br kitüntetés mellszalaggal T:2- NMK 269.
31452.

1908. "Katonai Jubileumi Kereszt" aranyozott Br kitüntetés mellszalaggal T:2- NMK 269.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
28
1914. Ferenc József Bronz Vitézségi Érem / Der Tapferkeit Br kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:2 ph.
31453.

1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem / Der Tapferkeit" Br kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:2 ph.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1914. Ferenc József Bronz Vitézségi Érem / Der Tapferkeit jelzetlen Ag kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:1- ph.
31454.

1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem / Der Tapferkeit" jelzetlen Ag kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:1- ph.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
23
Osztrák-Magyar Monarchia 1917. K.u.K. Luftfahrtruppe (Császári és Királyi Légierő) hadifém jelvény (45x57mm) T:2 patina Austro-Hungarian Monarchy 1917. K.u.K Luftfahrtruppe war metal badge (45x57mm) C:XF patina
31455.

Osztrák-Magyar Monarchia 1917. "K.u.K. Luftfahrtruppe (Császári és Királyi Légierő)" hadifém jelvény (45x57mm) T:2 patina Austro-Hungarian Monarchy 1917. "K.u.K Luftfahrtruppe" war metal badge (45x57mm) C:XF patina

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
~1918. Pro deo et patria 1914-1918 ezüstözött, jelzett Br első világháborús emlékérem füllel, szalaggal (37mm) T:2 szennyeződés
31456.

~1918. "Pro deo et patria 1914-1918" ezüstözött, jelzett Br első világháborús emlékérem füllel, szalaggal (37mm) T:2 szennyeződés

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1922. Vitézi Jelvény zománcozott Br jelvény, hátlapon ferde kitűzőpántokkal, JEROUSCHEK BPEST SEMMELWEIS U. 7. gyártói jelzéssel, vésett 5855 sorszámmal (57x37mm) T:2 zománchiány Hungary 1922. Badge of the Order of Vitéz enamelled Br badge, on the back two oblique bands, with makers mark JEROUSCHEK BPEST SEMMELWEIS U. 7. with 5855 engraved number (57x37mm) C:XF missing enamell NMK 334.
31457.

1922. "Vitézi Jelvény" zománcozott Br jelvény, hátlapon ferde kitűzőpántokkal, "JEROUSCHEK BPEST SEMMELWEIS U. 7." gyártói jelzéssel, vésett "5855" sorszámmal (57x37mm) T:2 zománchiány Hungary 1922. "Badge of the Order of Vitéz" enamelled Br badge, on the back two oblique bands, with makers mark "JEROUSCHEK BPEST SEMMELWEIS U. 7." with "5855" engraved number (57x37mm) C:XF missing enamell NMK 334.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
17

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft