https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 52

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Amerikai Egyesült Államok 2002. aranyozott Cu-Ni emlékérme az 1933-as 20D alapján, COPY jelzéssel és 2003-as dátummal, tanúsítvánnyal (40mm) T:PP  USA 2002. gilt Cu-Ni commemorative medallion based on the 1933. 20 Dollars with COPY mark and added 2003 date, with certificate (40mm) C:PP
31389.

Amerikai Egyesült Államok 2002. aranyozott Cu-Ni emlékérme az 1933-as 20D alapján, "COPY" jelzéssel és "2003"-as dátummal, tanúsítvánnyal (40mm) T:PP USA 2002. gilt Cu-Ni commemorative medallion based on the 1933. 20 Dollars with "COPY" mark and added "2003" date, with certificate (40mm) C:PP

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
EUR
,
10,59
USD
Ajánlatok száma:
0
Amerikai Egyesült Államok DN aranyozott emlékérme az 1933-as 20D alapján, COPY jelzéssel (99mm) T:PP, kis ph. is folt  USA ND gilt commemorative medallion based on the 1933. 20 Dollars with COPY mark (99mm) C:PP, small edge error, small stain
31390.

Amerikai Egyesült Államok DN aranyozott emlékérme az 1933-as 20D alapján, "COPY" jelzéssel (99mm) T:PP, kis ph. is folt USA ND gilt commemorative medallion based on the 1933. 20 Dollars with "COPY" mark (99mm) C:PP, small edge error, small stain

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
EUR
,
10,59
USD
Ajánlatok száma:
0
Ausztria 2004. 20EUR Ag Admiral Wilhelm von Tegetthoff T:PP patina Austria 2004. 20 Euro Ag Admiral Wilhelm von Tegetthoff C:PP patina
31392.

Ausztria 2004. 20EUR Ag "Admiral Wilhelm von Tegetthoff" T:PP patina Austria 2004. 20 Euro Ag "Admiral Wilhelm von Tegetthoff" C:PP patina

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
EUR
,
58,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Ausztria 2005. 20EUR Ag Julius von Payer Karl Weyprecht T:PP kis patina Austria 2005. 20 Euro Ag Julius von Payer Karl Weyprecht C:PP kis patina
31393.

Ausztria 2005. 20EUR Ag "Julius von Payer Karl Weyprecht" T:PP kis patina Austria 2005. 20 Euro Ag "Julius von Payer Karl Weyprecht" C:PP kis patina

 
Eladva
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
EUR
,
58,82
USD
Ajánlatok száma:
1
Ausztria DN Bécs város pecsétje Br emlékplakett (92mm) T:2 patina Austria ND City seal of Vienna Br commemorative plaque (92mm) C:XF patina
31394.

Ausztria DN "Bécs város pecsétje" Br emlékplakett (92mm) T:2 patina Austria ND "City seal of Vienna" Br commemorative plaque (92mm) C:XF patina

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
Ausztria DN Primarius Dr. Hans Krammer Präsident 1946-1969 / Erfindermesse Wien aranyozott Br emlékérem, eredeti tokban. Szign.: Petrucci (70mm) T:1 Austria ND Primarius Dr. Hans Krammer Präsident 1946-1969 / Erfindermesse Wien gilt Br commemorative medallion in original case. Sign.: Petrucci (70mm) C:UNC
31395.

Ausztria DN "Primarius Dr. Hans Krammer Präsident 1946-1969 / Erfindermesse Wien" aranyozott Br emlékérem, eredeti tokban. Szign.: Petrucci (70mm) T:1 Austria ND "Primarius Dr. Hans Krammer Präsident 1946-1969 / Erfindermesse Wien" gilt Br commemorative medallion in original case. Sign.: Petrucci (70mm) C:UNC

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
Bulgária 1966. Hriszto Botev 1848-1876 / 1966 Radetzky - 1876 ezüstözött fém emlékérem (59mm) T:2(eredetileg PP) Bulgaria 1966. Hristo Botev 1848-1876 / 1966 Radetzky - 1876 silver plated commemorative medal (59mm) C:XF(originally PP)
31397.

Bulgária 1966. "Hriszto Botev 1848-1876 / 1966 Radetzky - 1876" ezüstözött fém emlékérem (59mm) T:2(eredetileg PP) Bulgaria 1966. "Hristo Botev 1848-1876 / 1966 Radetzky - 1876" silver plated commemorative medal (59mm) C:XF(originally PP)

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Ciprus 2008. Europa aranyozott fém emlékérem (70mm) T:PP Cyprus 2008. Europa gilt metal commemorative medal (70mm) C:PP
31398.

Ciprus 2008. "Europa" aranyozott fém emlékérem (70mm) T:PP Cyprus 2008. "Europa" gilt metal commemorative medal (70mm) C:PP

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
EUR
,
10,59
USD
Ajánlatok száma:
0
Csehszlovákia 1974. Szlovák nemzeti felkelés 1944-1974 ezüstözött fém emlékérem (69mm) T:1- Czechoslovakia 1974. Slovak National Uprising 1944-1974 silver plated metal commemorative medal (69mm) C:AU
31399.

Csehszlovákia 1974. "Szlovák nemzeti felkelés 1944-1974" ezüstözött fém emlékérem (69mm) T:1- Czechoslovakia 1974. "Slovak National Uprising 1944-1974" silver plated metal commemorative medal (69mm) C:AU

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
4
Csehszlovákia 1976. Ústredny Kontrolny a Skusobny Ústav Polnohospodarsky Bratislava 25 rokov (Pozsonyi Központi Agrár Kutatóintézet) egyoldalas Br emlékérem (70mm) T:2 Czechoslovakia 1976. Ústredny Kontrolny a Skusobny Ústav Polnohospodarsky Bratislava 25 rokov (Central Control and Testing Institute in Agriculture) one-sided Br commemorative medallion (70mm) C:XF
31400.

Csehszlovákia 1976. "Ústredny Kontrolny a Skusobny Ústav Polnohospodarsky Bratislava 25 rokov (Pozsonyi Központi Agrár Kutatóintézet)" egyoldalas Br emlékérem (70mm) T:2 Czechoslovakia 1976. "Ústredny Kontrolny a Skusobny Ústav Polnohospodarsky Bratislava 25 rokov (Central Control and Testing Institute in Agriculture)" one-sided Br commemorative medallion (70mm) C:XF

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
1
Franciaország 1900. Francia Köztársaság / Párizsi Világkiállítás 1900 adományozva D. Angyal számára, peremén jelzett Br emlékérem, korabeli Budapest címeres dísztokban. Szign.: J. C. Chaplain (63mm) T:1- France 1900. Republic of France / International Exposition Paris 1900 Br commemorative medal, awarded to D. Angyal marked on edge, in contemporary case with the coat-of-arms of Budapest. Sign.: J. C. Chaplain (63mm) C:AU
31401.

Franciaország 1900. "Francia Köztársaság / Párizsi Világkiállítás 1900" adományozva "D. Angyal" számára, peremén jelzett Br emlékérem, korabeli Budapest címeres dísztokban. Szign.: J. C. Chaplain (63mm) T:1- France 1900. "Republic of France / International Exposition Paris 1900" Br commemorative medal, awarded to "D. Angyal" marked on edge, in contemporary case with the coat-of-arms of Budapest. Sign.: J. C. Chaplain (63mm) C:AU

 
Eladva
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
EUR
,
29,41
USD
Ajánlatok száma:
1
Franciaország 1954. EUGENE FREYSSINET / LEVEURDRE-TONNEINS PAR SA SCIENCE ET SES TRAVAUX PLOUGASTEL LUZANCY LES CONSTRUCTEURS EN CIMENT AMRE 1954 kétoldalas Br emlékérem (80mm) T:1-
31402.

Franciaország 1954. "EUGENE FREYSSINET / LEVEURDRE-TONNEINS PAR SA SCIENCE ET SES TRAVAUX PLOUGASTEL LUZANCY LES CONSTRUCTEURS EN CIMENT AMRE 1954" kétoldalas Br emlékérem (80mm) T:1-

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
EUR
,
10,59
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz