Tétel

Kikiáltási ár:

16 000 Ft

Leírás:

[Joseph Stöcklein]: Allerhand so Lehr- als Geist-reiche Brief, Schriften und Reis-Beschreibungen welche meistens von denen Missionariis... aus beyden Indien und anderen über Meer gelegenen Landern. Zeit An. 1642. bis aud das Jahr 1726. in Europa angelangt seynd. I-VIII. Theil. (egybekötve). Augsburg-Gratz, 1726, Philipp Martin, 5 sztl. lev.+6 sztl. lev.+116 p.+4 sztl. Lev.+ 116 p.+6 sztl. lev.+116 p.+6 sztl. lev. 120 p. +6 sztl. lev+110+2 p.+6 sztl lev.+124 p.+6 sztl. lev+64 p.+29 szt. lev. Fametszetű könyvdíszekkel. Német nyelven. Korabeli egészbőr-kötésben, kopott borítóval, nagyrészt hiányzó ábrákkal, térképekkel, a meglévőek sérültek, hiányosak, hiányos: az elejéről a címkép, a címlap és 3 sztl. levél, az első részből 4 lap, valamint a végéről 2+2 sztl. levél hiányzik, az első és az utolsó lap sérült, valamint benne további néhány sérült, és részben kissé hiányos lappal, foltos lapokkal, megviselt állapotban./ Leather-binding, in German language. The lot of part of the tables and maps lost, little part of the tables and maps damaged, and incompleted, the title image, and the title page, and the next 3 pages lost, 4 pages lost from the first part, and 2+2 pages lost from the end. The fist and last page damaged. With other damaged, and little bit incompleted, spotty pages in the book. In poor condition.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : tánczos_gábor