15078.
359. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 000 Ft
Dr. Matéka Béla: Filléres budapesti kalauz. Budapest történelmi és művészeti emlékeinek népszerű ismertetése. Bp.,1939, Dr. Vajna György és Társa, 66+6 p. Kiadói papírkötésben. Dedikált! + Budapest legújabb tervrajza rövid útmutatóval. 1890. Bp.,1890, Singer és Wolfner, 23+1 p. Kiadói egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kopott borítóval, az útmutató kijár, a térkép hiányzik.