Könyvek: Technika Tételek száma: 41
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1923972
17341
359
Books: Technics
Hevesy Iván: Fényképezés kisfilmes géppel. Bp.,é.n., HAFA. Kiadói papírkötés, a borítón szakadással. 1905252
17342
359
Books: Technics
Heller Andor, Vámos László: Színes Fényképezés. Bp. 1956, Műszaki könyvkiadó. Számos illusztrációval, színes képekkel. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. 1820789
17343
359
100
Books: Technics
2011 EOS Rendszer, Canon prospektus, Bp., Canon Hungaria Kft. 1905239
17344
359
Books: Technics
Morvay György-Szimán Oszkár (szerk.:) Fotozsebkönyv. Bp., 1965, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói műbőr kötésben. 1833413
17345
359
Books: Technics
Magyar Könyvklub: A kerékpár. Bp., 1997. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft