2 400 Ft
6,49 EUR, 7,06 USD
Vörösmarty összes munkái. VI. kötet. Rendezte és jegyzetekkel kísérte Gyulai Pál. Bp., 1885, Méhner Vilmos. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé sérült kötéssel.