3 200 Ft
8,65 EUR, 9,41 USD
Emőd Tamás: Nótám, füttyöm, citerám. (Válogatott Chansonok). Minatűr Könyvtár. Bp., é.n., Genius Kiadás, 268+4 p. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés, kopott borítóval, az utolsó lapokon ceruzás jegyzetekkel.