Barkóczi Gyula (1912-2016): Virágcsendélet. Akvarell, papír, jelzett,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/359/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Barkoczi-Gyula-1912-2016-Viragcsendelet-Akvarell-papir-jelzett-38C39735-cm~II2063887
2063887
10015
359
Kikiáltási ár:
3 000 Ft 8,11 EUR , 8,82 USD
Leírás: Barkóczi Gyula (1912-2016): Virágcsendélet. Akvarell, papír, jelzett, 38×35 cm
: karap_norbert