Porcelán Tételek száma: 150
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2060367
11219
358
Zsolnay porcelán fehér mázas mélytányérok, 6 db, jelzett, kopásnyomokkal, d: 23 cm 2060569
11221
358
Zsolnay kis váza, alapmázas, jelzés nélkül, apró kopás nyomokkal, m:11 cm 2060577
11222
358
Zsolnay kis tál. Jelzett, hibátlan. 23 cm 2060067
11223
358
Zsolnay kulacs, matricás, jelzett, pótolt kupakkal, m:20 cm 2060162
11224
358
4600
Zsolnay boros kulacs (Villanyi A.G.), apró kopásokkal, jelzett, m: 15 cm 2060165
11225
358
4600
Zsolnay boros kulacs (Villanyi A.G.), apró kopásokkal, jelzett, dugó nélkül, m: 15 cm 2059137
11226
358
Zsolnay (3 db), Meisseni (2 db), Hutschenreuther (1 db) hagyma mintás tányér, levonóképes, jelzett, apró kopásnyomokkal, d:19 cm (4×), d:23,5 cm (2×), összesen: 6 db 2059514
11227
358
Zsolnay cukortartó, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m:11 cm 2058824
11228
358
Zsolnay fűszertartó, kézzel festett, kopott, jelzett, 9×5 cm 2057070
11229
358
Zsolnay Pécs fali tálka, eozin mázas, jelzett, hibátlan d: 11 cm 1937762
11230
358
38000
Zsolnay antik historizáló áttört váza, kézzel festett porcelánfajansz, hajszálrepedéssel, jelzett (TJM) m: 22 cm 2057916
11231
358
Zsolnay tálka, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, d:15,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft